Zarabianie on-line jest zawsze powiązane z mniejszym lub większym ryzykiem. W Internecie istnieje wiele różnych sposobów zarabiania i w każdym z nich występuje ryzyko, że coś się nie uda.

Bardzo popularną formą zarabiania w internecie jest rekomendacja i polecanie usług innych firm za pomocą linków partnerskich, tę formę reklamy bardzo często wybierają nawet banki!

Może to wydawać się na bardzo łatwy i szybki zarobek. Znaczny przyrost kapitału w krótkim czasie w stosunku do tego co włożyliśmy jest tu największym plusem, ale im większe zyski, tym wiąże się to z większym ryzykiem. Niestety, coś za coś. To jest moment, kiedy pojawiają się obawy i wątpliwości. Jest to normalna reakcja, gdyż każda decyzja wiąże się z jakąś zmianą. Inwestując w projekty internetowe musisz zacząć myśleć jak przedsiębiorca, dlatego zacznij od zmiany swojego nastawienia! Całe nasze życie jest jednym wielkim ryzykiem. Ryzykujemy każdego dnia, podczas snu, posiłku czy w drodze do pracy. Każda chwila może przynieść zdarzenie, które nagle zmieni nasze życie. Dlaczego, więc nie miałbym podjąć sam ryzyka i wysłać do pracy swoje pieniądze?

W większości ludzie swoje bogactwo i duże fortuny osiągali poprzez ryzykowanie. Wymaga to zmiany toku swojego myślenia. Jeżeli tego nie zrobisz to jedno jest pewne… niewiele w swoim życiu zmienisz!

To Twoja decyzja, Ty ryzykujesz i Ty ponosisz odpowiedzialność.

Musisz zadać sobie pytanie, czy stać Cię na zainwestowanie z ryzykiem np. kwoty 2, 5 lub 10 tyś złotych, licząc przy tym na spore zyski w krótkim czasie? Licz się jednak z konsekwencjami psychicznymi związanymi z ewentualną utratą tych pieniędzy.

BARDZO WAŻNE!

Zawsze zapoznaj się z warunkami oraz regulaminem danego projektu na jego stronie !!!

Proszę pamiętaj, że ani Ja, ani ambasadorzy projektów, w których można zarabiać, nie obiecują ani też nie dają żadnej gwarancji na cokolwiek.

Decyzję o swoich inwestycjach i tym, gdzie Ty wkładasz swoje pieniądze, musisz podjąć na własną odpowiedzialność. Jeżeli nie „czujesz” temat odpuść go i nie wkładaj w niego pieniędzy, również nie rób żadnych „inwestycji” w cokolwiek „bo inni tak robią„.

Pamiętaj, że dołączając, do któregokolwiek projektu sam oświadczasz, że jesteś zapoznany/na z informacjami i robisz to z własnej woli oraz na własną odpowiedzialność.

W każdym innym przypadku nie rejestruj się, ani nie rób inwestycji nigdzie.

Ty analizujesz i oceniasz wszystkie plusy oraz minusy inwestycji. Ja jedynie mogę Tobie pomóc lub rozwiać Twoje wątpliwości.

Mam nadzieję, że chociaż trochę naświetliłem Ci sprawę z zarabianiem online, jak to wszystko wygląda. Pewnie tym sposobem straciłem kliku-set potencjalnych poleconych, partnerów do różnych projektów, w których uczestniczę. Chcę jednak, byś miał/a jasny obraz tego co robisz. Większość problematyki, którą poruszyłem, występuje również w innych ryzykownych działalnościach, jak giełda, forex, kryptowaluty czy nawet własna firma. Wszystkie te formy zarabiania wymagają odpowiedniej strategii, gdyż bez niej nie będą funkcjonować.

Moja strategia zarabiania wygląda tak:

Pierwszą czynnością jaką robię to wyszukuję w sieci wszelkie dostępne informacje o administratorze danej strony, próbuję nawiązać kontakt z właścicielem i dokonuje własnej analizy. Przede wszystkim sprawdzam, czy nie prowadził już w przeszłości podobnych stron i nie zakończyło się to upadkiem biznesu, oszukując inne osoby. Jeśli brakuje podstawowych informacji o właścicielach, ich profile społecznościowe są świeżo założone, nie można sprawdzić czym wcześniej zajmowali się i nie ma kontaktu z administracją to już powinno zapalić Twoją żółtą lampkę ostrzegawczą.

Podstawa zasada jaką się kieruje to nie inwestuje więcej niż mogę sobie pozwolić na ewentualną strategę. Przede wszystkim staram się odzyskać wniesiony kapitał w jak najkrótszym czasie.

Kiedy mam już odzyskany wkład, spokojnie sobie reinwestuję część środków pochodzących z zysków, pozostałą część wypłacam sobie na konto lub inwestuję w inne podobne programy zarobkowe, gdzie pomnażam swoje pieniądze.

PODSUMOWUJĄC:

👉 Dołączając do jakiegokolwiek programu z linku rejestracyjnego znajdującego się w opisie, w komentarzach, na zdjęciach, w wideo itp. na stronie Koby.TV OŚWIADCZASZ, że zapoznałeś/aś się z poniższą informacją!

⚠️ Oświadczasz, że jesteś świadom/a możliwości uzyskania dochodu, jak i również utraty częściowego lub całego kapitału wpłaconego do danego programu. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek wpłaty podejmujesz samodzielnie będąc świadom ryzyka.

⚠️ Treść materiałów na stronie Koby.TV oraz artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: Koby.TV mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

⚠️ Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale, jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

**********************************************

⚠️⚠️⚠️ UWAGA! : Wszelkie materiały na stronie www.Koby.TV nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Te treści mają charakter informacyjno- edukacyjny i są wyrazem moich osobistych poglądów. Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy, czy to będzie etat, czy to będzie biznes tradycyjny, czy inwestycja, czy wreszcie biznes online nie dają nigdy 100% gwarancji zarobku. Dlatego ja też takiej gwarancji Ci nie dam. Prezentowane biznesy to biznesy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.