EXW WALLET – Podstawy, Analiza projektu

Analiza projektu, kantoru kryptowalut, dowiesz się dlaczego wybrałem ten biznes. W tej prezentacji poznasz podstawy, jak działa program, kto za nim stoi, jak możesz tutaj zarobić i przede wszystkim czy warto zaangażować się w ten projekt.

Na samym końcu wideo dodałem od siebie jako bonus bardzo ciekawą informacje.

DARMOWA REJESTRACJA NA:
Kantor EXW ➙ http://EXW-WALLET.BIZ
 
👉 Dołączając do jakiegokolwiek programu z linku rejestracyjnego znajdującego się w opisie wideo na moim kanale YouTube OŚWIADCZASZ, że zapoznałeś/aś się z poniższą informacją ( zjedź na sam dół )
lub zapoznaj się z ZASADAMI WSPÓŁPRACY na http://koby.tv/zasady
 
Rejestracja w EXW WALLET:
———————————————————————-
Wpłata i uruchomienie depozytu w EXW WALLET:
———————————————————————–
Weryfikacja konta (KYC) w EXW WALLET:
 
Kapitał min. 300 € ( Zarabiaj do 0,32% dziennego zysku w EXW WALLET ), aby zakwalifikować się do budowania zespołu i korzystania z bonusu EXW od Firmy. 💰💰💰
 
👉 Chcesz zacząć zarabiać 3000-10 000 PLN lub więcej po kilku miesiącach współpracy ze mną
 
👉 Wypełnij formularz kontaktowy poniżej:
=====================================
 
👉 Dołączając do jakiegokolwiek programu z linku rejestracyjnego znajdującego się w opisie wideo na moim kanale YouTube OŚWIADCZASZ, że zapoznałeś/aś się z poniższą informacją!
 
⚠️ Oświadczasz, że jesteś świadom/a możliwości uzyskania dochodu, jak i również utraty częściowego lub całego kapitału wpłaconego do danego programu. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek wpłaty podejmujesz samodzielnie będąc świadom ryzyka.
 
⚠️ Treść materiałów na kanale Wojciech Kobylarz – KobyTV oraz artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: koby.TV mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).
 
⚠️ Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale, jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.
 
**********************************************
⚠️⚠️⚠️ UWAGA! : To video i jego treść nie są poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Ta treść ma charakter informacyjno- edukacyjny i jest wyrazem moich osobistych poglądów. Treści te mogą być pomocne w zarabianiu. Nie stanowią one jednak porad inwestycyjnych. Żadna z instrukcji i filmów przedstawionych nie daje gwarancji zysku, ani chociażby odzyskania wpłaconych pieniędzy. Pieniądze te nie są gwarantowane ani przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, ani przez jakąkolwiek instytucję lub firmę. Ja nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka!
O autorze
-

Możesz korzystać z tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>