Czym jest BitClude?

Aktualnie jest to jedyna giełda kryptowalut w Polsce, która w sposób legalny prowadzi swoją działalność gospodarczą. Dzięki swojej współpracy z KNF i Panem Arturem Granickim, udało się jej zdobyć wymaganą licencję do prowadzenia działalności jako instytucja płatnicza. Komisja Nadzoru Finansowego opublikowała 21 stycznia 2019 roku zaktualizowany rejestr małych instytucji płatniczych (MIP), w którym znalazł się podmiot Tapik sp. z o.o.. Jest to podmiot który jest operatorem giełdy kryptowalutowej BitClude. Giełda oficjalnie wystartowała ze swoją działalnością 18 lutego o godzinie 18:00.

Twórcy i współpracownicy BitClude tworzą jeden doświadczony zespół, który od około 9 lat zajmuje się branżą kryptowalut i technologii blockchain.

Zasilenie konta BitClude

W BitClude możemy zasilić konto za pomocą tradycyjnego przelewu (opcja darmowa), czas oczekiwania około 24 godziny w dni robocze. Istnieje możliwość zasilenia szybkim przelewem lub BLIKIEM, lecz wtedy jest pobierana opłata w wysokości 2%. Dostępne waluty to PLN, USD, EURO i GBP.

Wypłata środków z BitClude

Oprócz wypłaty w sposób tradycyjny, czyli przelewem bankowym. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wypłaty środków z giełdy poprzez bankomaty. Aktualnie przystosowanych jest 7500 bankomatów, które dają możliwość wybrania środków z swojego konta BitClude.

Możliwość wypłaty środków finansowych w ten sposób ma miejsce dopiero po przeprowadzeniu pełnej weryfikacji użytkownika.

Link do rejestracji: https://bitclude.com/r/776135427

BitClude – pierwsza polska giełda kryptowalut z licencją KNF

| Blog | 0 komentarzy
O autorze
-

Możesz korzystać z tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>